System płatności 10/90
 
Mając w zamyśle budowanie wizerunku Salonu Sprzedaży Nieruchomości. Chcielibyśmy przedstawić Państwu system 10/90 oferujący możliwość finansowania swojej inwestycji mieszkaniowej. System ten daje możliwość elastycznego dla klienta rozbicia harmonoramu płatności za mieszkanie i wpłaty zaledwie 10% zadatku podczas podpisania umowy deweloperskiej. Reszta kwoty czyli 90% płatne jest dopiero przy odbiorze mieszkania. Klient zyskuje dzięki temu możliwość uruchomienia kredytu dopiero w momencie oddania do użytkowania inwestycji, oszczędza dzięki temu na kosztach kredytu kiedy mieszkanie jest w budowie. Natomiast klientom którzy dopiero przymierzają się do zakupu swojej pierwszej nieruchomości daje czas na zbudowanie wiarygodnej zdolności kredytowej przez okres oczekiwania.
 
Zgodnie z decyzją Krajowego Nadzoru Finansowego dla osób które przy zakupie mieszkania wspomagają się kredytem hipotecznym od 1 stycznia 2014 roku wymagany minimalny wkład własny który wynosi co najmniej 5% wartości nieruchomości.
 
Zgodnie ze znowelizowaną Rekomendacją S, w 2014 roku od kredytobiorców hipotecznych banki będą wymagały co najmniej 5-proc. wkładu własnego, zaś w kolejnych latach będzie on większy o kolejne 5 pkt proc. rocznie i w 2017 roku wyniesie obowiązkowe 20%.
 

Dane kontaktowe

Zostaw numer, oddzwonimy:

+48 888 772 777

biuro@m2-broker.pl

Al. Beliny-Prażmowskiego 9/13A
         31-514 Kraków

0% prowizji za zakup Prowizji na zakup
nieruchomości z
m2-Broker na
Rynku Pierwotnym
sprawdź
Zakup nieruchomości 10-90 Wymarzone mieszkanie
na wyciągnięcie ręki!
W systemie 10/90
to możliwe
sprawdź

Co nas wyróżnia?

Pasja

Oferta

Mobilność

Eco