Jesteśmy pierwszym Salonem Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości w Krakowie. Firmą specjalizującą się w doradztwie dotyczącym sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego.  Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie szeroko pojętego najmu -  mieszkań, domów jak i lokali usługowych

Naszym głównym celem jest satysfakcja i zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie dla nich zajmujemy się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert i pomagamy finalizacji ich zakupu. Oferujemy szeroki wybór inwestycji na rynku pierwotnym w specjalnych cenach tylko dla klientów m2-Broker. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na krakowskim rynku nieruchomości. Dlatego naszym klientom możemy zaoferować szeroki wachlarz możliwości odpowiednio dopasowany do ich preferencji i potrzeb. Budujemy wizerunek firmy ekologicznej, korzystającej z alternatywnych źródeł energii oraz oferując rozwiązania domów i mieszkań energooszczędnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Wsparcie do kwadratu

m2-Broker to więcej niż broker nieruchomości.

Jesteśmy firmą która, specjalizuje się w sprzedaży nowych mieszkań z rynku pierwotnego. Dysponujemy dziesiątkami ofert deweloperskich z tysiącami dostępnych mieszkań. Zajmujemy się kompleksowo obsługą klienta, badając jego możliwości zakupu i równoważąc je w oparciu o dodatkowe opcje finansowania oraz ubezpieczenia nieruchomości. Posiadamy wyspecjalizowany dział najmu, obsługujących klientów zarówno zagranicznych jak i lokalnych.

Pomagamy rozpocząć wielkie plany.

Oferujemy system 10/90 dla kupujących mieszkania z rynku deweloperskiego, umożliwiający zaangażowanie niskiego początkowego wkładu własnego na poczet zakupu nieruchomości. Za pośrednictwo na rynku pierwotnego nie pobieramy od klienta kupującego prowizji.

Doradzamy podczas wyboru nieruchomości.

Szczegółowo badamy oczekiwania klienta wybierającego nieruchomość. Dzięki temu możemy dużo precyzyjniej dopasować ofertę do jego wymagań, selekcjonując ją z ponad tysięcy ofert dostępnych na rynku.

Służymy pomocą w kwestiach kredytowych

Zapewniamy możliwość doboru opcji kredytowania nieruchomości mieszkaniowych jak i inwestycji deweloperskich.

 

 

Co nas wyróżnia?

Pasja

Chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i pasją. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one przy wyborze miejsca do życia dla siebie i dla swoich bliskich.

Oferta

Posiadamy w swojej bazie tysiące mieszkań z rynku pierwotnego jak również, ofertę domów, gruntów oraz inwestycji komercyjnych.

Mobilność

Nasi doradcy wyposażeni są w urządzenia przenośne z szybkim dostępem do Internetu, dzięki temu są w stanie świadczyć swoje usługi w każdym miejscu, nie tylko w naszym biurze.

ECO

Stosujemy rozwiązania ekologicznie w postaci samochodu hybrydowego do obsługi naszych klientów, jak również doradzamy domy i mieszkania z serii energooszczędnych .

Dane kontaktowe

Zostaw numer, oddzwonimy:

+48 888 772 777

biuro@m2-broker.pl

Al. Beliny-Prażmowskiego 9/13A
         31-514 Kraków

0% prowizji za zakup Prowizji na zakup
nieruchomości z
m2-Broker na
Rynku Pierwotnym
sprawdź
Zakup nieruchomości 10-90 Wymarzone mieszkanie
na wyciągnięcie ręki!
W systemie 10/90
to możliwe
sprawdź

Co nas wyróżnia?

Pasja

Oferta

Mobilność

Eco