m2-Broker to pierwszy salon wynajmu nieruchomości na krakowskim rynku, zajmujący się wynajmem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia nieruchomości na terenie całego Krakowa. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz pasji czyni Nas najlepszym wyborem na rynku nieruchomości.
 
Do naszych celów należy wysoka jakość obsługi klienta, pomoc  w wynajmie nieruchomości w krótkim czasie przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny najmu oraz zadowolenie klienta. 
W swojej ofercie posiadamy mieszkania zarówno dla rodziny, studentów, osób pracujących oraz klientów zagranicznych. Nasz zespół obsługuje na najwyższym poziomie klientów w języku angielskim oraz rosyjskim. 
 
Oferty mieszkań oraz lokali komercyjnych są publikowane i wyróżniane na naszej stronie internetowej oznaczonym na stronie głównej kwadratem – Najem długo i krótkoterminowy [link]. Ponadto dokonujemy wszelkich starań w promowaniu i publikowaniu ofert wynajmu na 21 najważniejszych portalach nieruchomościowych. 
Specjalizujemy się w wynajmie nowych mieszkań - nieruchomości o wysokim standardzie wykończenia z możliwością dopasowania wykończenia mieszkania pod wymagania potencjalnego najemcy. Ponadto, współpracujemy z jedną z najlepszych grup Home Stagingu która pomoże Państwu poprawić wygląda mieszkania tak aby szybko i skutecznie je wynająć.
 
Dbając o bezpieczeństwo i jakość obsługi Naszych klientów zapewniamy pomoc w sprawnym przeprowadzeniu procesu podpisania umowy najmu oraz przekazania lokalu. Służymy radą i pomocą w doborze rodzaju umowy najmu proponując umowę najmu okazjonalnego z profesjonalną obsługą notarialną. 
 
Oferujemy specjalistyczne usługi oparte przede wszystkim na jakości obsługi klienta, dlatego też rozpoczynając współpracę z nami zostanie Państwu przydzielony Broker ds. nieruchomości, który poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie postara się spełnić Państwa oczekiwania.  
 

Dane kontaktowe

Zostaw numer, oddzwonimy:

+48 888 772 777

biuro@m2-broker.pl

Al. Beliny-Prażmowskiego 9/13A
         31-514 Kraków

0% prowizji za zakup Prowizji na zakup
nieruchomości z
m2-Broker na
Rynku Pierwotnym
sprawdź
Zakup nieruchomości 10-90 Wymarzone mieszkanie
na wyciągnięcie ręki!
W systemie 10/90
to możliwe
sprawdź

Co nas wyróżnia?

Pasja

Oferta

Mobilność

Eco