Miasto Kraków
Dzielnica Krowodrza
Termin realizacji III kwartał 2017
Ilość budynków 1
Kondygnacje 6
Ilość mieszkań 3
Mieszkania 3 pokojowe
Metraże 59,00m² - 61,06m²
Miejsca postojowe 87
Cena od 390 000 zł do 410 000 zł
Cena m2 od 6 420 zł/m2 do 7 115 zł/m2
Nr Piętro Pow. pokoje Kuchnia/Aneks Cena #
39 0 59,00m2 3 aneks kuchenny 393 927zł »
42 1 61,06m2 3 aneks kuchenny 402 002zł »
46 2 59,00m2 3 aneks kuchenny 409 811zł »


Atrakcyjna lokalizacja osiedla łączy w sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dobrą komunikację z pozostałym dzielnicami miasta, bogate zaplecze usługowe oraz, co zaskakujące spokój i ciszę. To sprawia że jest to doskonałe miejsce do życia.

Inwestycja realizowana jest we współpracy z doświadczonymi i rzetelnymi partnerami biurem architektonicznym Wizja, Chemobudową Kraków S.A. jako generalnym wykonawcą oraz firmą DEKRA Construction Management Sp. z o.o. 

Nowoczesny projekt zwraca uwagę elegancką prostotą, połączoną umiejętnie z przyjaznymi dla mieszkańców rozwiązaniami funkcjonalnymi. Podwórka otwierają się na południe, dzięki temu do środka wprowadzają dużo światła i słońca. Są zaprojektowane jako pełne zieleni “miejskie ogrod. Latem mają zapewnić mieszkańcom ochronę przed upałem, nadmiernym nasłonecznieniem i przegrzewaniem pomieszczeń. Jesienią i zimą, gdy opadną liście, promienie słoneczne będą miały łatwy dostęp do wnętrz. 

Wszystkie mieszkania mają dostęp do licznych balkonów i tarasów. Drewniana obudowa balkonów, częściowo ażurowa, nadaje budynkom indywidualnego charakteru, a kontrastując z jasnym tynkiem ścian, budzi skojarzenia z nowoczesną architekturą skandynawską. To ciepły dom, do którego chce się wracać.

Dla mieszkań w części parterowej wydzielono prywatne tarasy i zielone ogródki, znajdujące się ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych. Zieleń jest ważnym elementem małej architektury osiedla. Plany przewidują stworzenie terenów rekreacji dla mieszkańców i zagospodarowanie ich trawnikami i krzewami.

Struktura mieszkań została zróżnicowana zarówno pod względem ich wielkości jak i układu funkcjonalnego. Konstrukcja budynku pozwala na elastyczną i alternatywną ich aranżację dostosowaną do indywidualnych gustów, przyzwyczajeń i potrzeb przyszłych mieszkańców. Mieszkania mają dostęp do licznych balkonów i tarasów, a te zlokalizowane na parterze do prywatnych zielonych ogródków, znajdujących się ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych.

Klatki schodowe i krótkie korytarze są dobrze oświetlone światłem dziennym i będą miały wysoki standard wykończenia.


Bezpieczeństwo: Teren ogrodzony

Wykończenie elewacji Elewacja w technologii mokrej

Standard okien PCV

Standard drzwi wewnętrznych Antywłamaniowe

Standard drzwi zewnętrznych Aluminiowe

Kuchnia Gazowa

Grunt Własność, działka nr 619/11 obr. 44 Krowodrza

Umów spotkanie lub oblicz ratę kredytu
Wizualizacja
Rzuty mieszkania

Dane kontaktowe

Zostaw numer, oddzwonimy:

+48 888 772 777

biuro@m2-broker.pl

Al. Beliny-Prażmowskiego 9/13A
         31-514 Kraków

0% prowizji za zakup Prowizji na zakup
nieruchomości z
m2-Broker na
Rynku Pierwotnym
sprawdź
Zakup nieruchomości 10-90 Wymarzone mieszkanie
na wyciągnięcie ręki!
W systemie 10/90
to możliwe
sprawdź

Co nas wyróżnia?

Pasja

Oferta

Mobilność

Eco