Cena 24 825 zł / mc
Miejscowość Kraków
Dzielnica Grzegórzki
Ulica
Dostępne od 2016-03-24
Zaloguj się, by dodać do ulubionych


Oferujemy lokale usługowe, położone w centrum Krakowa (400 m od Dworca Centralnego, 600 m od krakowskiego Rynku). Lokale te mogą funkcjonowac niezależnie, mogą też stanowić dobrze skomunikowaną całość zlokalizowaną na dwóch poziomach:

- L1 o powierzchni 331 m2, o wysokości 3m, położony na parterze budynku. Lokal ten posiada witrynę w elewacji wschodniej i południoweju budynku. Witryna wschodnia ma długość 7 m i przeszklenie o szerokości 6m, elewacja południowa jest całkowicie przeszklona i posiada długość 24m.

Lokal posiada dwa niezależne wejścia bezpośrednio z ulicy oraz poprzez korytarz wejściowy do budynku. Fakt bliskości Uniwersyteckiej dzielnicy szpitalnej Krakowa i brak w pobliżu lokalizacji z branży farmaceutycznej daje znakomite możliwości wypełnienia luki handlowej i prowadzenia tu z powodzeniem działalności w tej dziedzinie.

Lokale są przygotowane do uzbrojenia w instalację wentylacyjną spełniająca najbardziej wymagające normy dla lokali usługowych, instalację klimatyzacyjną, posiadają przyłącza instalacji wod-kan, co, ct, instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Instalacje wentylacji i klimatyzacji są wyprowadzone do pomieszczeń wentylatorni i klimatyzatorni na dachu budynku.

Budynek posiada bardzo wysoką klasę energetyczną- wykonano go w bardzo nowoczesnej technologii energetycznej, z użyciem najnowocześniejszych materiałów, takich jak aerożele o unikalnym współczynniku przenikalności cieplnej na poziomie 0,016 w/m2/K, czy płyt poliizocyjanutarowych (lambda =0,020).

Do budynku wprowadzono dostępną dla właścicieli lokali infrastrukturę teleinformatyki w postaci światłowodu. Istotną informacją jest to, iż na przeciwko lokalu jest dostępny duży parking z wjazdem dla autobusów, na ponad 120 miejsc parkingowych. Bezpośrednia bliskość dosyć dużego centrum kongresowo-dydaktycznego UJ daje szansę na udane prowadzenie tu działalności handlowej lub rozrywkowej. W otoczeniu i w samych zabudowaniach UJ nie ma zaplecza restauracyjnego ani handlowego mogącego obsłużyć tą lokalizację.

Do lokali prowadzą dwie klatki schodowe, winda osobowa, winda towarowa i winda samochodowa, mogąca też spełniać rolę dzwigu towarowego o dużej nośności.

Do lokali usługowych mogą przynależeć duże(podwójne) miejsca parkingowe.

LOKALIZACJA

Bliskość Starego Miasta i Rynku Głównego sprawia, że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Jest ona oddalona o 750 metrów od geometrycznego środka Rynku Głównego, 200 metrów od otaczających Rynek Krakowskich Plant i około 400 metrów od zabudowań Dworca Głównego w Krakowie, który jest skomunikowany bezpośrednią linią tramwajową i drogową z Międzynarodowym Portem Lotniczym w podkrakowskich Balicach. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości od ul. Grzegórzeckiej, jednej z ważniejszych arterii dzielnicy i miasta, przy której zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe kilku linii. Duży atut tej lokalizacji to dobre skomunikowanie zarówno z centrum miasta jaki i sąsiednimi dzielnicami Krakowa (Podgórzem i Nową Hutą) – nowo przebudowane są tu ronda Mogilskie i Grzegórzeckie, Most Kotlarski z nowo budowaną linią tramwajową, 2 pasmowe Al. Pokoju i ul. Mogilska.

Dostęp do obiektów handlowo-usługowych jest bardzo dobry. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się Galera Kazimierz, Hala Targowa.

W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola, nieco dalej tereny zielone i krakowski Ogród Botaniczny. Dobra infrastruktura techniczna i bardzo szybko rozwijające się zaplecze infrastrukturalne sprzyjają inwestowaniu w tym miejscu.

KOSZTY:

Czynsz m²/mc  - 75 PLN/m2 netto

Do tego należy doliczyć czynsz administracyjny - jego wysokość jest w trakcie ustalania oraz media - prąd, woda, internet, śmieci


Gorąco polecam i zapraszam do oglądania!


Piętro 0/5
Internet Nie
Wyposażone Nie
Parking MP. wewnętrzne
Rodzaj ogrzewania Miejskie
Typ budynku Blok
Stan budynku Bardzo dobry
Teren ogrodzony Tak
Monitoring Tak
Windy Tak
Nr. oferty M2/Wynajem/2831
Pomieszczenie m2
open-space 331,00
Powierzchnia łączna: 331,00

Dane kontaktowe

Marcin Łokaj

Broker ds. Nieruchomości

888338222

m.lokaj@m2-broker.pl

Al. Beliny-Prażmowskiego 9/13A
         31-514 Kraków

Zostaw numer, oddzwonię:

Co nas wyróżnia?

Pasja

Oferta

Mobilność

Eco