Miasto Kraków
Dzielnica Podgórze
Termin realizacji III kwartał 2016
Ilość budynków 3
Kondygnacje 6
Ilość mieszkań 0
Mieszkania -
Metraże -
Miejsca postojowe 0
Cena od 0 zł do 0 zł
Cena m2 od 5 700 zł/m2 do 8 700 zł/m2
Nr Piętro Pow. pokoje Kuchnia/Aneks Cena #


Całe osiedle składać się będzie z pięciu 7-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z parterami o przeznaczeniu mieszkalnym lub usługowym. Budynki o prostej, białej elewacji przeplatanej pasmami okien wykończonych w tonacjach grafitu i ciepłych szarości tworzą mocno kontrastowy, dynamiczny rysunek, nadając osiedlu dużej elegancji. Miedziane panele, użyte do wykończenia ostatniej kondygnacji, będą charakterystycznym zwieńczeniem wpisującym się w klimat Krakowa. Wysokiej klasy architektura, eleganckie części wspólne, funkcjonalne, dobrze doświetlone wnętrza mieszkań, ciekawie zaprojektowana przestrzeń osiedlowa z dużą ilością zieleni – to wszystko sprawi, że będziesz mógł cieszyć się nie tylko wymarzonym mieszkaniem, ale także miło spędzisz czas korzystając z licznych atrakcji własnego osiedla. W obrębie inwestycji przewidzieliśmy stworzenie strefy aktywności z boiskami sportowymi, placu zabaw dla dzieci oraz sieci zagospodarowanych alejek. Od zewnętrznej strony zaplanowaliśmy pasaż z lokalami usługowymi – m.in. restauracją, przedszkolem, klubem fitness i SPA.


Bezpieczeństwo: Teren ogrodzony, Teren monitorowany

Wykończenie elewacji Elementy elewacji wykończone płytami z miedzi, płytkami klinkierowymi oraz betonem architektonicznym.

Standard okien Drewniane, 3 szybowe.

Standard drzwi wewnętrznych brak

Standard drzwi zewnętrznych Antywłamaniowe, metalowe klasy C firmy Dierre.

Kuchnia Elektryczne

Rolety

Grunt Użytkowanie wieczyste

Staw W odległości 900m na północny - zachód znajduje się staw szczupakowy - Kapelanka. Rzeka W okolicy inwestycji, ok 600m na północny - zachód, przepływa niewielka rz. Wilga z zabytkowym mostem rurowym.
Tramwaj W odległości 300m od budynków znajdują się przystanki tramwajowe obsługujące linie, przy ul. Brożka: 22,71,72 oraz przy ul. Wadowickiej: 8, 10, 71, 75, 78. Autobus miedzymiastowy W odległości 0,5 km przy Rondzie Matecznym znajduje przystanek autobusowy obsługujący połączenia w kierunku Rzeszowa, Zakopanego oraz Bielska-Białej.
Autobus miejski Przystanek Rondo Mateczne w odległości 500m, autobusy miejskie nr: 144, 164, 173, 179, 184, 304, 503, 769. Gimnazjum W odległości 2 km na południe przy ul. Wacława Lipińskiego znajduje się Gimnazjum nr. 23.
Jezioro 2,1 km na południe od inwestycji przy ul. Strąkowej 3A znajduje się Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 w Krakowie.
Umów spotkanie lub oblicz ratę kredytu
Wizualizacja
Rzuty mieszkania

Dane kontaktowe

Zostaw numer, oddzwonimy:

+48 888 772 777

biuro@m2-broker.pl

Al. Beliny-Prażmowskiego 9/13A
         31-514 Kraków

0% prowizji za zakup Prowizji na zakup
nieruchomości z
m2-Broker na
Rynku Pierwotnym
sprawdź
Zakup nieruchomości 10-90 Wymarzone mieszkanie
na wyciągnięcie ręki!
W systemie 10/90
to możliwe
sprawdź

Co nas wyróżnia?

Pasja

Oferta

Mobilność

Eco