Wynajem
/uploads/pages/5/5d10a92a6745b.jpg
bulb.svg
Wyspecjalizowany dział najmu

 m2-Broker to pierwszy salon wynajmu nieruchomości na krakowskim rynku, zajmujący się wynajmem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia nieruchomości na terenie całego Krakowa. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia oraz pasji czyni m2-Broker najlepszym wyborem na rynku nieruchomości.

 

user.svg
Wysoka jakość obsługi

Do celów firmy należy wysoka jakość obsługi klienta, pomoc w wynajmie nieruchomości w krótkim czasie przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny najmu, bezpieczną oraz profesjonalną umowę najmu wraz z protokołem zdawczo - odbiorczym. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta.

search.svg
Szeroka oferta nieruchomości

   W swojej ofercie posiadamy mieszkania zarówno dla rodziny, studentów, osób pracujących oraz klientów zagranicznych. Zespół Brokerów ds. Najmu obsługuje swoich klientów na najwyższym poziomie nie tylko w języku polskim ale również w języku: angielskim, niemieckim, ukraińskim, rosyjskim oraz hiszpańskim.

 

               

blog.svg
Oferta widoczna w sieci

Oferty mieszkań oraz lokali komercyjnych są publikowane i wyróżniane na naszej stronie internetowej oznaczonym na stronie głównej kwadratem – Najem długo i krótkoterminowy. Ponadto firma dokonuje wszelkich starań w promowaniu i publikowaniu ofert wynajmu na 21 najważniejszych portalach nieruchomościowych.

 

file.svg
Specjalizacja w wynajmie nieruchomości

Specjalizujemy się w wynajmie nowych mieszkań - nieruchomości o wysokim standardzie wykończenia z możliwością dopasowania wykończenia mieszkania pod wymagania potencjalnego najemcy. Ponadto, współpracujemy z jedną z najlepszych grup Home Stagingu w Krakowie, która pomoże nie tylko poprawić wygląda mieszkania ale przede wszystkim spowoduje szybsze i bardziej korzystane wynajęcie nieruchomości.

 

liner.svg
Wsparcie podczas transakcji

Dbając o bezpieczeństwo i jakość obsługi naszych klientów zapewniamy pomoc w sprawnym przeprowadzeniu procesu podpisania umowy najmu oraz przekazania lokalu. Służymy radą i pomocą w doborze rodzaju umowy najmu proponując umowę najmu okazjonalnego z profesjonalną obsługą notarialną.

Oferujemy specjalistyczne usługi oparte przede wszystkim na jakości obsługi klienta, dlatego też rozpoczynając współpracę z m2-Broker każdy zostaje przydzielony do Brokera ds. Nieruchomości, który poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie postara się spełnić wszelkie oczekiwania.

 

 

heart.svg

Zapraszamy do współpracy!

user.svg
Obsługa klientów korporacyjnych

 

Jako rozwijająca się firma specjalizujmy się w wynajmie mieszkań osobom pracujących na terenie Krakowa i w okolicach. Obsługujemy klientów zagranicznych przyjeżdżających na kilku miesięczne, roczne oraz kilkuletnie kontrakty. Wszystkie nasze oferty są w języki polskim i angielskim. Dysponujemy wszelkimi umowami w języku angielskim oraz rosyjskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim.

Co nas wyróżnia